Jadeiidist muna, suurus L

65.00

Kvaliteetsest Guatemala jadeiidist muna, suurus L (3,5×4,5 cm). Sobib esimeseks munaks treeningu alustamisel.  Samuti naistele, kes on mitmeid kordi sünnitanud või kellele naistearst on soovitanud alustada suurema suurusega lähtuvalt lihaste seisukorrast voi mõnest muust füsioloogilisest olukorrast tulenevalt.

Muna kitsamat otsa läbistab auk niidi sidumiseks.
Ostuga tuleb kaasa lühike hooldusjuhend koos harjutustega ning munad on pakitud kinkekarpi.

Kõik munad on käsitsi lihvitud ja poleeritud, ning kuna tegemist on loodusliku kiviga on iga toode unikaalne. Mune on nii heledamaid, kui tumedamaid rohelisi. Erilised on tähnilised mustad munad – salapärased kui kosmos.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Guatemala jadeiidist muna vaagnapõhjalihaste treenimiseks.

Selle kivi mõjuväljas on ühinenud naiselik tundlikkus ning oskus elada iseenda ning loodusega harmoonias. Kivi kasutamine mõjub soodsalt neerudele, viljakusele ning rasestumisele, kosutab organismi üldist immuunsussüsteemi, ergutab ainevahetust ning tasakaalustab happe-aluse tasakaalu. Kivi sügava, kuid siiski tasakaalustava energiaga võnked toovad kaasa hingelise rahulolu ja rõõmu. Jadeiit värskendab tunde- ning mõttemaailma, andes kasutajale tagasi isikupära ning võime taasleida iseend. Jadeiit vabastab negatiivsest ja ärritusest, tõmbab ligi armastust ning hoolivust.