Edasijõudnute komplekt – roheline jadeiit S & M

98.00

Komplekt koosneb kahest rohelisest jadeiidist munast: suurused M ja S.

S suuruses muna  (3×2 cm) on sobiv edasijõudnud treenijale, kelle tundlikkus on väga hea ning kes vajab lisa väljakutset treeningutes.

M suuruses muna (4×3 cm) on sobiv treeninguks läbi aastate. Alguses võib selle muna tunnetamine olla keerulisem, kuid paari kuu möödudes lihaste tundlikkus kasvab ning tunnetus paraneb.

Munade kitsamat otsa läbistab auk niidi sidumiseks.
Ostuga tuleb kaasa lühike hooldusjuhend koos harjutustega ning munad on pakitud kinkekarpi.

Kõik munad on käsitsi lihvitud ja poleeritud, ning kuna tegemist on loodusliku kiviga on iga toode unikaalne. Mune on nii heledamaid, kui tumedamaid rohelisi.

 

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Selle kivi mõjuväljas on ühinenud naiselik tundlikkus ning oskus elada iseenda ning loodusega harmoonias. Kivi kasutamine mõjub soodsalt neerudele, viljakusele ning rasestumisele, kosutab organismi üldist immuunsussüsteemi, ergutab ainevahetust ning tasakaalustab happe-aluse tasakaalu. Kivi sügava, kuid siiski tasakaalustava energiaga võnked toovad kaasa hingelise rahulolu ja rõõmu. Jadeiit värskendab tunde- ning mõttemaailma, andes kasutajale tagasi isikupära ning võime taasleida iseend. Jadeiit vabastab negatiivsest ja ärritusest, tõmbab ligi armastust ning hoolivust.