Kasutamine

JadeEgg muna kasutamiseks on lõputult viise. See on mänguline ja loominguline tegevus, kus tuleb kuulata oma keha.

Siin mõned näited, kuidas alustada:

 • Muna puhastamine: steriliseeri oma muna enne esimest kasutamist. Selleks pane muna keedetud, kergelt jahtunud vette, kuhu on lisatud meresoola või paar tilka teepuuõli ning hoia 30 minutit. Ära kunagi aseta muna otse keevasse vette! Pärast igapäevast kasutamist pese oma muna jooksva vee all või leota vees, millele on lisatud paar tilka teepuuõli. Aegajalt väesta muna kuu- ja päikesevalguses ning maapinnal.
 • Niidi sidumine: kasuta lõhnastamata ja soovitavalt ka vahatamata hambaniiti võinaturaalset siidiniiti. Lõika umbes nii pikk jupp, et see ulatuks küünarnukist randmeni. Pista niit munast läbi ning seo otsad kindlalt kokku. Harjutusi tehes on hea muna liikumist niidist juhtida. Samuti teeb see lihtsamaks muna eemaldamise, kui oled harjutamise lõpetanud.
 • Muna suuruse valimine: alusta harjutamist kas M või L suuruses munaga, sest mda suurem muna seda lihtsam on seda alguses tunnetada. Mida enam harjutad, seda väiksemat muna võid kasutada. Kui soovid kasutada ainult ühte muna, siis soovitame soetada kohe M suuruses muna.
 • Muna kasutamine: muna laiem osa siseneb kehasse esimesena, kitsam jääb tupe avause poole.  Selleks on hea lõdvestuda ja lamada selili jalad kergelt kõverdatud. Naudi seda tunnet! Kui Sul on aega, siis võid sellest teha rituaali, millele eelneb lõhnav vann ja massaaž aromaatse õliga. Hästi lõdvestab ja valmistab harjutusteks ette rindade massaaž.
  • Kui muna on Sinu sees, siis hinga sügavalt ja tõmba sissehingates ning vaagnapõhjalihaseid pingutades muna üles poole – välja hingates tõmba kergelt nöörist ja lase munal tagasi tulla. See võib tunduda jumalikult ning olla väga seksuaalselt stimuleeriv.
  • Harjutusi tehes soovitame alustada harjutusi lamades. Munaga kaasas oleval harjutustelehel on toodud mõned harjutused mida võid proovida teha erinevates asendites – selili, küljel lebades või selili vaagnat üles tõstes (pool silla asend).
  • Olles juba harjutanud proovi teha samu harjutusi istudes või püsti seistes. Kõige keerulisem on teha harjutusi kükitades.
  • Hoia oma tähelepanu munal, sest lisaks harjutustele, on see kui
   meditatsioon puhastava kristalliga.
  • Sa võid kanda muna terve päeva – istudes, magades, jalutades, joostes või joogat harrastades. Lihased teevad tööd kogu aeg, isegi kui Sa ise konkreetselt neid ei pinguta. Kuula oma keha, et mitte ülepingutada ja lase oma vagiinal puhata.
  • Harjutusi tehes on oluline regulaarsus! Kasulikum on harjutada iga päev 10 minutit, kui korra kuus järjest 2 tundi.
  • Muna võib olla osa ka armatsemisest partneriga ja kui soovid võid kasutada muna ka seksuaalühte ajal. Muidugi siis, kui see Sulle sobib.
 • Harjutamise lõpetamine: muna väljavõtmiseks tõmba niidist või suru seda ülaltpoolt vaagnalihastega. Pese muna sooja veega pärast igat kasutamiskorda ja hoia teda väikeses kotikeses oma salalaekas.

Harjutused leiad juhendist!

Tähelepanu! Kõigi meie jadeiidist munade mõju kehale on kontrollitud ning meie veendumuse kohaselt on need kehasiseseks kasutuseks ohutud. Kuid ennekõike: kuula oma sisetunnet ning käi munadega nõuetekohaselt ringi.